fdsasa fdsasa .

fdsasa

گوسفند افشاری

گوسفند افشاری را می توان یکی از منابع اصلی ژنتیکی در کشور ایران دانست. این نوع گوسفند اغلب در استان زنجان و بخشی از استان های آذربایجان غربی و شرقی و کردستان پرورش می یابند، که زنجان ( شهر ماهنجان ) بیشترین جمعیت از گوسفندان افشاری را داراست. گوسفند افشاری دارای انواع واریته هایی مانند قزل افشار، قاشقا افشار، قمر افشار، آق افشار می باشد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۶:۰۶ توسط:fdsasa موضوع: نظرات (0)

خودکار تبلیغاتی، هدیه ای موجه برای تمام رویدادهای تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی، هدیه ای موجه برای تمام رویدادهای تبلیغاتی
خودکارها، داستان برندهای مختلف را با خود حمل می کنند. آنها رازها و خاطره های ماندگار بسیار از قراردادهای مهم با خود دارند. در مورد این فکر کنید که مردم در تمام حوزه های زندگی روزانه از خودکار استفاده می کنند، بنابراین چقدر می تواند این ابزار تبلیغاتی ارزان، نام تجاری شما را توسعه دهد؟

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۹:۰۱ توسط:fdsasa موضوع: نظرات (0)

چاپ روی ورق کامپوزیت

مطالبی که نیاز هستدر رابطه با کامپوزیت ها بدانید این است که کامپوزیت ماده ای ترکیبی ساخته شده از دو یا چند ماده با خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت است که پس از تولید ماده حاصل شده خصوصیات متفاوتی از ماهیت اولیه خود دارد .ورق کامپوزیت را از ترکیب ماتریس با مواد تقویت کننده به دست می‌آورند. ورق کامپوزیت آلومینیوم هم از یک لایه پلی اتیلن تشکیل شده که با دو ورق از جنس آلومینیوم پوشیده شده است. یکی از این دو ورق‌ پوشش رنگی دارد که می‌توان روی آن چاپ انجام دارد. چاپ روی ورق کامپوزیت از دسته چاپ روی متریال سخت است. ورق‌های کامپوزیت بعد از مرحله‌ی برش داده شدن در ابعاد معین، مونتاژ شده و به صورت ثابت با پیچ و یا روی زیرسازی، متصل و نصب می‌شوند که نصب و اجرای آن‌ها در زمان کوتاهی ممکن است. به‌عنوان مصالح زیرسازی برای کامپوزیت می‌توان از پروفیل‌های قوطی آهنی یا آلومینیمی بهره برد. همچنین جهت ایجاد نمایی زیباتر و ضد آب شدن سازه، برای پر کردن فاصله‌ی بین ورق‌های نصب شده از چسب سیلیکون و دزدگیرهای لاستیکی استفاده می‌شود. به طور کلی ورق‌های کامپوزیت استفاده‌های مختلفی دارند چراکه تنوع بسیاری در مدل دارند و معمولا بیشتر این ورق‌ها در صنعت ساختمان و به عنوان نمای بیرونی ساختمان به‌خصوص ساختمان‌های مدرن، استفاده می‌شوند. برای زیباتر کردن نمای این ساختمان‌ها هم می‌توان از چاپ روی کامپوزیت استفاده کرد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۶:۰۹ توسط:fdsasa موضوع: نظرات (0)

کوله پشتی |خرید کوله پشتی | خرید اینترنتی کوله پشتی از نمایندگی دلسی در ایران

در این بخش می خواهیم چند مدل از متنوع ترین و جدید ترین کوله پشتی ها و کیف لپ تاپ های برند دلسی را که یک برند جهانی می باشد را معرفی و شرح دهیم. شرکت ایران دلسی به نمایندگی از دلسی فرانسه محصولات این شرکت فرانسوی را به صورت اورجینال وارد کرده و در کشور مان ایران با متناسب ترین قیمت به فروش می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایران دلسی مراجعه نموده از محصولات بی نظیر این شرکت دیدن نمایید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۳۲ توسط:fdsasa موضوع: نظرات (0)

پرستاری سالمندان

مراقبت از سالمند بیمار به طور صحیح

سالمندان از لحاظ ناتوانی و ضعف بدنی مثل کودکان نیاز به مراقبت دارند اما با این تفاوت که هرگز نباید با آن‌ها طوری رفتار کرد که کرامت‌شان نادیده گرفته شود. ارتباط با سالمند و حفظ شان او در کنار ارائه مراقبت‌های مورد نیازش کار مهمی است. چنان‌چه برای مراقبت از سالمند بیمار نیاز به استخدام پرستار دارید، مرکز پرستاری در منزل خورشید با کادری مجرب می‌تواند به شما در این امر کمک کند.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۰:۳۳ توسط:fdsasa موضوع: نظرات (0)

یا مبتلا به حساسیت فصلی هستید؟ چقدر آن را می‌شناسید؟

حساسیت فصلی تنها مختص فصل بهار نیست؛ بسیاری از افراد با تغییر فصل دچار آلرژی می‌شوند که در بعضی افراد بسیار آزاردهنده و شدید است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۵:۰۰ توسط:fdsasa موضوع: نظرات (0)